Brezplačni telefon: 080 82 0008      E-pošta

Naše podjetje Minergia je specializirano za dobavo, montažo in servisiranje opreme za ogrevanje, hlajenje in prezračevanje objektov. Zavezani smo k zmanjševanju porabe energije, iz česar izhaja tudi ime našega podjetja MINimalna enERGIA. Širok prodajni program in kvalitetna izvedba storitev, zadovolji še tako zahtevnega kupca.
Za doseganje naših ciljev iščemo sodelavca/ko za delovno mesto:

NABAVNI KOMERCIALIST

Število prostih delovnih
mest:1
(m/ž)

OPIS DELOVNEGA MESTA

  • skrb za šifrant artiklov, dobaviteljev
  • vnos nabavnih cen in nabavnih pogojev dobaviteljev
  • kontrola nad stanjem zaloge in skrb za zagotavljanje minimalne zaloge
  • naročila dobaviteljem ( letna naročila, naročila minimalnih zalog, naročila po ponudbah)
  • vnos potrditev naročil, spremljanje dobavnih rokov, obveščanje strank o dobavnih rokih
  • organizacija prevozov blaga ( od dobavitelja do skladišča ali do končne stranke)
  • vnos in evidentiranje prejetih računov vezanih na nabavo blaga ali z njo povezanih stroškov
  • spremljanje stroškov nabave, kalkulacije nabave, predlog prodajnih cen
  • obveznosti do dobaviteljev ( pravočasna plačila, planiranje plačil, garancije)
  • oddajanje poročil Intrastat
  • iskanje novih dobaviteljev in skrb za obstoječe ( nabava, logistika)
  • pridobitev propagandnega in tehničnega materiala od dobavitelja
  • analiza nabave ( po artiklih, po dobaviteljih, mesečno, letno)
  • reševanje reklamacij ( papirno) , uveljavljanje reklamacij do dobavitelja, analiza reklamacij in poročila dobaviteljem
  • priprava dokumentacije za računovodstvo
  • ostala dela po nalogu nadrejenega

KAJ PRIČAKUJEMO

  • vsaj V. stopnja izobrazbe ekonomske ali druge ustrezne smeri
  • prednost bodo imeli kandidati z izkušnjami na področju poslovne administracije, nabave, logistike ali prodaje
  • računalniška pismenost (MS Office)
  • zaželene so izkušnje s programom Pantheon
  • aktivno znanje slovenskega in vsaj pasivno znanje angleškega jezika in/ali drugega jezika
  • dobre organizacijske sposobnosti
  • vestnost, natančnost in zanesljivost pri delu
  • samoiniciativnost in samostojnost pri delu
  • zaželeno osnovno znanje iz računovodstva

KAJ NUDIMO

  • zaposlitev za določen čas s poskusnim delom 3 mesece in z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas
  • enoizmensko delo
  • stimulativno plačilo

ROK IN NASLOV ZA PRIJAVO

Vloge za zaposlitev sprejemamo do 30.11.2018 na naslov: zaposlitev@minergia.si

Klimatske naprave in toplotne črpalke Mitsibishi Heavy Industry
Klimatske naprave in toplotne črpalke Airwell
Ventilatorsko konvenktorji Sierra
Prezračevalne naprave z rekuperacijo toplote Zehnder
Prezračevalne naprave z rekuperacijo toplote Paul
Ventilatorski konvektorji Eurapo
Ogrevanje Galletti
Prezračevalne naprave z rekuperacijo toplote Eurapo
Hišna avtomatika netichome
Hišna avtomatika fibaro
Hišna avtomatika Prosmart
Ogrevanje galletti
Logo Minergia bel