Brezplačni telefon: 080 82 0008      E-pošta

Naše podjetje Minergia je specializirano za dobavo, montažo in servisiranje opreme za ogrevanje, hlajenje in prezračevanje objektov. Zavezani smo k zmanjševanju porabe energije, iz česar izhaja tudi ime našega podjetja MINimalna enERGIA. Širok prodajni program in kvalitetna izvedba storitev, zadovolji še tako zahtevnega kupca.
Za doseganje naših ciljev iščemo sodelavca/ko za delovno mesto:

PRODAJNI INŽENIR

Število prostih delovnih
mest:1
(m/ž)

OPIS DELOVNEGA MESTA

  • izdelava ponudb s področja ogrevanja, hlajenja in prezračevanja (klimatske naprave, Toplotne črpalke, prezračevanje z rekuperacijo, industrijska klimatizacija) pravilno dimenzioniranje opreme
  • sodelovanje s podizvajalci storitev, nabavno in prodajno službo
  • spremljava in organizacija pridobljenih projektov od ideje do izvedbe
  • priprava dokumentacije za fakturiranje
  • pridobivanje novih kupcev in poslovnih partnerjev
  • tehnično svetovanje strankam
  • izdaja rezervnih delov
  • prevajanje tehnične dokumentacije, navodil za uporabo, prospektov

KAJ PRIČAKUJEMO

  • vsaj srednja izobrazba strojne ali elektro smeri ali višja oz. visoka izobrazba smer energetika in procesno strojništvo

  • lahko iskalec prve zaposlitve ali absolvent

  • računalniška pismenost (MS Office, Windows)

  • zaželene so izkušnje s programom AutoCad ali InDesign

  • aktivno znanje slovenskega jezika in angleškega jezika ali drugega tujega jezika

  • dobre organizacijske in komercialne sposobnosti

  • smisel za delo z ljudmi

  • vestnost, natančnost in zanesljivost pri delu

  • samoiniciativnost in samostojnost pri delu

KAJ NUDIMO

  • zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas
  • enoizmensko delo
  • stimulativni zaslužek

ROK IN NASLOV ZA PRIJAVO

Vloge za zaposlitev sprejemamo do 30.04.2019 na naslov: zaposlitev@minergia.si

Klimatske naprave in toplotne črpalke Mitsibishi Heavy Industry
Klimatske naprave in toplotne črpalke Airwell
Ventilatorsko konvenktorji Sierra
Prezračevalne naprave z rekuperacijo toplote Zehnder
Prezračevalne naprave z rekuperacijo toplote Paul
Ventilatorski konvektorji Eurapo
Ogrevanje Galletti
Prezračevalne naprave z rekuperacijo toplote Eurapo
Hišna avtomatika netichome
Hišna avtomatika fibaro
Hišna avtomatika Prosmart
Ogrevanje galletti
Logo Minergia bel