ZAPOSLIMO STROKOVNEGA SODELAVCA ZA PODPORO POSLOVANJU (M/Ž)

Ljudje so nosilci razvoja in rasti podjetij. Ustvarjamo zdravo delovno okolje, sproščeno vzdušje med sodelavci, saj verjamemo, da dobre rezultate ustvarjajo zadovoljni in sproščeni ljudje.

Podjetje Minergia d.o.o. je rastoče podjetje z več kot deset letnim stabilnim poslovanjem. V podjetju verjamemo, da je prihodnost podjetja odvisna od talentiranih in motiviranih sodelavcev. V tem duhu smo odprti za sodelovanje z ljudmi, ki imajo vizijo, željo in so sposobni svojo energijo usmeriti v razvoj in prihodnost podjetja ter timskega duha.

Novemu sodelavcu/ki nudimo izzivov polno delo v prijaznem okolju, mesečno nagrajevanje uspešnosti ter možnost nadaljnjega kariernega in osebnega razvoja.

Vabimo te, da nam pomagaš pri nadaljevanju naše zgodbe o uspehu in morda si ravno ti tisti/a kos v mozaiku, ki ga Minergia išče.

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • pospeševanje prodaje in skrb za dosego zadanih ciljev prodaje skladno s poslovnim načrtom prodaje,
  • pridobivanje novih kupcev in poslovnih partnerjev, skrb za obstoječe stranke,
  • sodelovanje s skladiščem in logistiko,
  • sodelovanje z nabavno službo in priprava,
  • različne promocijske aktivnosti in sodelovanje pri marketingu,
  • splošna administracija (telefoni, izdana in prejeta pošta, vnos prejetih računov, sprejem strank),
  • priprava ponudb in komunikacija s strankami (klasična, telefonska in internet prodaja),
  • sprejemanje naročil, priprava potrebne dokumentacije in urejanje logistike,
  • organizacija montažnih in servisnih storitev, vodenje enostavnih projektov,
  • priprava računov in izterjava.

KAJ PRIČAKUJEMO:

  • izobrazba V. stopnje – zaželena komercialna in/ali tehnična izobrazba,
  • delovne izkušnje, lahko pa ste tudi iskalec prve zaposlitve ali absolvent,
  • računalniška pismenost (MS Office, Windows, Web),
  • poznavanje blagovnega programa Pantheon – zaželeno, ni pa obvezno,
  • znanje slovenskega jezika,
  • zaželeno znanje angleškega jezika,
  • dobre organizacijske in komercialne sposobnosti,
  • smisel za delo z ljudmi in timsko delo,
  • natančnost, vestnost in zanesljivost,
  • samoiniciativnost in samostojnost.

KAJ NUDIMO:

  • prijazno delovno okolje,
  • delo v sproščeni in motivirani ekipi,
  • možnost napredovanja in karierne rasti,
  • možnost izobraževanja,
  • številne priložnosti za poklicni in osebni razvoj,
  • mesečno nagrajevanje uspešnosti in druge ugodnosti,
  • soustvarjanje prihodnosti podjetja,
  • zaposlitev za nedoločen čas, s prvo zaposlitvijo za določen čas 1 leta ter 6 mesečnim poskusnim delom,
  • enoizmensko delo v dopoldanskem času za polni delovni čas v urejenih pisarnah.

Če si želiš stopiti na novo pot skupaj z ekipo, ki se ne boji dinamičnega dela, vsakodnevnih izzivov, samoiniciativnosti, sodelovanja v mednarodnem prostoru, iskanja novih idej, potem si prava oseba za nas.

Vloge za zaposlitev sprejemamo do 24.5.2024 na naslov zaposlitev@minergia.si. Kandidate naprošamo, da k prijavi priložijo izpolnjen Obrazec vloge za zaposlitev -Strokovni sodelavec za podporo poslovanju.docx.

Povzetek košarice
Košarica je prazna.
Zapri
Nazaj na vrh